O autorke blogu

Ahojte,

volám sa Jula Marková. Spravujem a vymýšľam pre vás tento web Hry pre najmenších. Je to podstránka blogu Múdra mama zameraná na propagáciu školských potrieb. Čosi ako katalóg.

Som ročník 76, vyštudovala som Matfyz, pracovala v oblasti IT. V súčasnej dobe sa snažím pracovať z domu, venujem sa tvorbe webov a vymýšľam si aj vlastné malé projektíky (ktoré by som rada monetizovať, ako by povedali marketéri).

Blog Múdra mama vznikal postupne a s prestávkami asi od roku 2013-2014. Je o všeličom, čo ma zaujalo pri výchove našej dcérky. Napríklad montessori princípy, niektoré z nich uplatňujeme pri hrách.

Mám rada každú tvorivú techniku, najviac som sa venovala maľovaniu na hodváb a šitiu. Doma mám naškrečkované rôzne tvorivé materiály a teda sa u nás veľa tvorí.Takže stále je o čom písať. Byť rodičom znamená rásť zarovno s dieťaťom. Učiť sa a znovu zažívať hry spolu s dieťaťom, zažívať ich z iného pohľadu a inak ako dieťa.

Ako bloger som nechcela svoj blog Múdra mama zamoriť rôznymi reklamami, hľadala som spôsob, ako propagovať iba také produkty, ktoré by som naozaj aj ja kúpila mojej dcérke alebo nám obom na tvorenie.

Affiliate marketing je  typ reklamy, ktorý mi to umožnil. Je to spôsob ako prepojiť zákazníka s eshopom. Tento spôsob môžu využiť vo veľkej miere blogeri, facebookoví alebo instagramoví influenceri alebo youtuberi. Ak odkazujú na produkty Inzerentov (eshopov) z affliate sietí a pomôžu priviesť Inzerentom (eshopom) nových zákazníkov, môžu získať za to provízie. Viac v tomto článku…

 

Listujte, čítajte, tešte sa!

 

Máte nejaké otázky, pripomienky, čokoľvek, čo sa chcete opýtať? Kontaktujte ma prosím prostredníctvom kontaktného formulára